Národní muzeum v přírodě se chystá na veletrh cestovního ruchu Regiontour

Od čtvrtku 16. do neděle 19. ledna se Národní muzeum v přírodě a jeho jednotlivá muzea představí na jednom z největších domácích veletrhů cestovního ruchu Regiontour v Brně.

Brněnský Regiontour bývá tradičně prvním domácím veletrhem cestovního ruchu, na který míří odborníci i zájemci z řad široké veřejnosti. V rámci expozice Ministerstva kultury ČR se na letošním ročníku veletrhu představí také jeho jednotlivé příspěvkové organizace a chybět mezi nimi nebude ani Národní muzeum v přírodě. To nabídne informace o jednotlivých muzeích – tedy o Hanáckém muzeu v přírodě, Muzeu v přírodě Vysočina, Muzeu v přírodě Zubrnice a Valašském muzeu v přírodě. Zájemcům představíme téměř sedmdesát pořadů, které v našich muzeích v letošním roce proběhnou. Dále nabídneme informace a propagační materiály související s turistickou sezonou a zájem očekáváme například i o aktuální informace související s rekonstrukcí vyhořelé chaty Libušín na Pustevnách s tím, že kromě nových propagačních materiálů, komiksu a pexesa veze muzeum do Brna také ochutnávku tradičního regionálních pochutin, jako například valašského vdolku.
Regiontour není posledním veletrhem, na kterém se Národní muzeum v přírodě představí. V únoru například počítá s účastí na veletrhu Holiday World v Praze.

 

Zpracoval:

Mgr. Tomáš Gross

tiskový mluvčí, PR, marketing,

Národní muzeum v přírodě, příspěvková organizace

Připravované akce